Élet a Gondozóházban

Mi így hűsölünk

Meleg van meleg van. Ezért ma hűtött dinnyét kapnak lakóink. 🙂

felkockázott dinnye felkockázott dinnye felkockázott dinnye

Írjon nekünk!

Amennyiben kérdése, észrevétele van, van tájékoztatást szeretne kérni írjon nekünk.

Kérdésem van